Základní BlackJack Průvodce

casino

Můžete zdvojnásobit svou sázku kdykoliv předtím, než jste hit nebo stát a rozdělit sázku, pokud dostanete dvě karty stejné hodnoty.

Brzy Vzdát dává hráči možnost ušetřit polovinu své sázky předtím, než dealer kontroluje Blackjack. Tak tato verze je výhoda pro hráče, to je velmi zřídka nalezen. Pozdní Odevzdání je více často nalézt na blackjack tabulky.

Hráči mohou zasáhnout tolikrát, kolikrát chce, dokud busty, nebo má ruka ze dne 21. Dealer vyhrává, když hráč zkrachovat, nebo má ruční nižší než dealer.

Když krupiér vyhrává hráč ztratí všechny sázky (s výjimkou sázky) na této straně. Někteří hráči váhají na rozdělení jejich ruce, jen proto, že se bojíš, že umístí sázku navíc a ztratí obojí.

Budete hrát každé ruce jeden po druhém, stejně jako byste, pokud jste měli vsadit na dvě kola. Můžete se rozhodnout, aby se hit, stand, double down a znovu rozdělit (Pokud tato možnost není k dispozici).

Možnost rozdělit své karty, může hrát důležitou roli ve vítězství, stejně jako snížení house edge.

Tato verze blackjack pravidla umožňuje hráč ztrácí svou sázku pouze po krupiér kontroluje své díry karet pro Blackjack. Zdvojnásobení je žádají, aby se zabýval pouze jednu další kartu a zdvojnásobit původní sázku. Poté, co hráč Zdvojnásobí dolů stojí automaticky.

K dosažení dlouhodobého úspěchu, musíte pochopit výhody a nevýhody, stejně jako rozpoznání příležitosti k rozdělení. Pokud dostanete dvě karty stejné hodnoty, můžete je rozdělit do dvou samostatných listů odpovídající vaší původní sázky. Prodejce bude oddělovat vaše karty a dá vám další kartu, aby se každý z nich kompletní ruka sama od sebe. Budete pak hrát každou rukou zvlášť, jako obvykle. Schopnosti rozdělit nebo zdvojnásobit dolů jsou strategie, které dělají hru zajímavou.

Hodnota Ace je vždy ve prospěch hráče. Samozřejmě, tam jsou četné varianty možné, volitelný boční sázky, stejně jako pokročilejší možnosti hraní. Jen pokračujte ve čtení a dozvíte se o všechny karetní hry blackjack pravidel, které musíte vědět, než začnete hrát. Samozřejmě, můžete vždy hostit Blackjack party u vás doma - pokud vaši přátelé sdílejí svou vášeň. Některé Kasina čipy a několika balíčky francouzských hracích karet jsou vše, co potřebujete, aby si zábavu.

Pár es by měla být rozdělena, neboť součet těchto dvou karet je 12, a měli byste hit na 12, tam je dobrá šance, krach. Měli byste stát, tam je také možnost přijít krátké. Když přijde na pár 7s, je to ošidné, protože tam je šance, že byste poprsí, pokud jste hit na 14. Pokud na druhou stranu, je rozdělíš, 7s může být těžké se postavit na něco.

Pokud krupiér nemá kartu, která je 8 nebo vyšší, pak byste měli rozdělit, protože mohou vyhrát každopádně s kartou, která je oceněna na 10 nebo Eso.
Pokud rozdělíte pár es, může být rozdány další karty a nebude mít možnost zasáhnout, double down nebo rozdělit jakýkoli další.