Poker Pravidla

Poker Pravidla

Pro více informací o historii Texas Hold ' em, podívejte se na tento článek zde.

Pokud máte zájem o širší historické vyprávění o poker obecně, podívejte se na David Parlett je článek zde.

Double Board Hold 'em má stejná obecná pravidla a postupy, jako je Texas Hold' em, ale, jak už název napovídá, tam jsou dvě desky z komunity karty. Stejné řešení postupy se použijí pro tyto desky (tj. během flopu, dealer odhalí tři karty pro každou palubu a pak jednu kartu pro každé desce na konci každé kolo poté).

Flop je první sada tří karet, a během této fáze hráči mají lepší představu o síle jejich potenciál ruce. Karty jsou první 2 karty každý hráč u stolu je rozdána, a jsou vždy lícem dolů. Jen jste schopni vidět své karty, a během této první kolo malé a bing žaluzie jsou hrál.

Neměli byste ukázat své hospodářství, aby někdo ve středu z rukou a dělat jen to, že když se dostanete na showdown, kde budete muset ukázat rukou, aby rozhodl o vítězi. Tato příručka je určena pro hráče, kteří jsou právě začínáte a chcete se naučit všechno od začátku. Když Texas holdem strategie může být složité, to všechno začíná s rukou se rozhodnete hrát, a ty, které se rozhodnete složit. Prostým faktem je, že nejlepší startovní kombinace v každé ruce hry má nejlepší šanci vyhrát. Na povrchu to dává smysl, ale jen velmi málo holdem hráči se zdají tyto znalosti využít ve svůj prospěch.


Máte s nimi hrát na nastavenou hodnotu, maximalizovat své výhry, když trefíte set, a minimalizovat své ztráty, když nemáš trefit set. Pravdou je, že jakmile jste se dozvědět více o správné Texas holdem strategie, tam jsou některé ruce můžete hrát na zisk, který není nejlepší straně, když vstoupíte do pot.

Na začátku první ruka hry, jeden hráč bude přiřazen dealer button (domácí zápasy, tento hráč bude také tradičně působí jako dealer pro tuto stranu). Hráč bezprostředně nalevo od tlačítka musí vložit small blind, zatímco hráč, který sedí dvě místa nalevo od tlačítka musí vložit big blind. Velikost těchto žaluzií je obvykle určena pravidla hry. Pokud některý ante je povinná – společné v turnaji situace – hráči by měli také přispět v tomto bodě. Jakmile první člověk chová, to je další hráč na levé straně akt, který pokračuje kolem stolu.

Nicméně, pokud můžete zvládnout těchto pět "Zlatých Pravidel", a zaměřit se na ně, budete lépe než většina Texas Hold ' em hráči. Zvýšit, hráči vsadit větší než částka vsazená v předchozí hře.

2-7 Triple Draw je obvykle hrál s žaluzie a pevné sázkové limity, takže nastavení je podobné jako u Limit Texas Hold ' em. Akce během prvních dvou sázkových kolech se hraje pomocí malé sázky ($1) jako minimální, zatímco během druhé dvě kola, velká sázka ($2). Hráči založit své rozhodnutí na pět karet, které mají v jejich rukou a jejich budoucí potenciál.

První osoba, která musí reagovat, je osoba nalevo od big blindu, a oni mohou dělat žádnou akci, až na 'zkontrolovat' (protože mají nejméně call big blind, aby i nadále). Volání – Jestli byla sázka, než na vás přijde řada, pak se vaše volby jsou fold, call nebo raise.

Nicméně, dealer pozici, můžete stále přijímat chybějící pátou kartu, i když akce proběhla. Pokud byla přijata opatření, hráč méně než pět karet má nárok na losování se zobrazí počet karet potřebné k dokončení pěti-karta ruku. All-in hráč by měl dostávat karty rozdány lícem dolů, ale pokud na poslední jamce kartu pro takové hráče je rozdána lícem nahoru, karty musí být uchovávány, a ostatní hráči získat jejich normální karty. Hráč může použít libovolnou kombinaci ze dvou vašich hole cards a tři karty pro vysoký list a jiné (nebo stejné) kombinace dvou hole cards a tři karty na nízké karty.

Pokud žádný hráč zvyšuje sázku, BB hráč má možnost buď check nebo raise pot při sázení se vrátí, aby ho ve stejném kole. Kolo končí, když každý hráč buď staví stejné množství peněz v hrnci nebo všichni hráči své karty zahazují, až na jednu.Poslední zbývající hráč se stává vítězem a ruka končí tady.

Dealer spálí kartu a otočí jednu kartu lícem nahoru doprostřed stolu jako společnou kartu, která hraje v každý ruce. Hráč, který je nyní vysoké využití společné karty iniciuje akci pro poslední kolo.

Pokud jste někdy nejasné, o tom, kdo je vítězství ruku, stačí otočit karty lícem nahoru a nechat prodejce rozhodnout.

Nikdy se hráč slovo na to, co má v ruce, dokud jste vlastně viděl své karty s vašimi vlastní oči — když muck ruku, je oficiálně mrtvý. Po tomto kole sázek na pořadí, poslední společná karta je vystavena, známý jako řeky (někdy se nazývá fifth street). Pokud dva nebo více hráčů mají stejnou hodnotu karty, pak je bank rozdělen mezi nimi stejně.

casino spin